New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të superkupës ndaj Egnatias

Trofeu i supërkupës –   Abilaliaj: Mbi të gjitha është një trofe , është shumë i rëndësishëm për klubin, për ambjentin dhe për më shumë është trofeu i parë i...

Java 10 | Partizani – Teuta 1:0 | Abissnet Superiore U-19

Partizani U-19 dhe U-17 bëjnë detyrat e shtëpisë .   Abissnet Superiore U-19 Java 10 | Partizani – Teuta 1:0 Malaj ⚽ Skuadra e drejtuar nga Renaldo Kalari vazhdon kryesimin duke...

Java 10 | Partizani – Teuta 4:1 | Abissnet Superiore U-17

Java 10 | Partizani – Teuta 4:1 Rrenga ⚽⚽ Hysalliu ⚽ Misja ⚽ Një nga skuadrat më të mira të akademis Partizani tregoj edhe njëherë se nuk është rastësisht në krye...

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të takimit ndaj Kukësit

Gjendja para Kukësit – Abilaliaj: Çdo gjë është ok. Futbollistët gëzojnë shëndet të plotë dhe gjendja është optimale në prag të këtij takimi. Momenti për të lënë pas barazimet –...

U-21 PARTIZANI 1-0 VORA | JAVA 10

𝐒𝐄𝐙𝐎𝐍𝐈 𝟐𝟎𝟐𝟑-𝟐𝟎𝟐𝟒 | JAVA 10 FK PARTIZANI U21 1 – 1 KF VORA U21 ⚽Vidrica 05′ 🟩 Formacioni: Dreshaj , Shahaj , Greca , Pjetraj ,Bajraktari , Markoçi , Januzi...

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të takimit ndaj Skënderbeut

4 barazime radhazi – Abilaliaj: Për momentin kam përshtypjen e dinë të gjithë po vuajmë mungesë sidomos në qendër të mbrojtjes. Shpresojmë të rikuperojmë të tjerë që kemi në dispozicion....

U-16 / Partizani – Akademia 6:0 | Java 8

U-16 / Partizani – Akademia 6:0 | Java 8

U-15 / Partizani – Akademia 5:1 | Java 8

U-15 / Partizani – Akademia 5:1 | Java 8  

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të takimit të prapambetur ndaj Teutës

Teuta ndeshja e prapambetur –   Abilaliaj: Kam përshtypjen që të gjitha ekipet në Superligë janë të vështira për t’u përballur. Çdo skuadër ka historinë e vet, kështu që kam...

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të takimit ndaj Dinamos

Keni kujtime me Dinamon, si ish-lojtar, ku në një ndeshje të vitit 2008 humbët titullin. Sa i druheni dinamovitëve – Abilaliaj: Dinamo është emër i madh, klub i madh, fanellë...

EKIPI

Alban Hoxha
12
Alban Hoxha
Goalkeeper
Gjelbrim Taipi
27
Gjelbrim Taipi
Forward
David Atanaskoski
3
David Atanaskoski
Defender
Maguette Gueye
14
Maguette Gueye
Midfielder
Marcelino Preka
23
Marcelino Preka
Defender
Altin Bytyci
5
Altin Bytyci
Defender
Archange Bintsouka
24
Archange Bintsouka
Forward
Albers Keko
10
Albers Keko
Forward
Gjergji Kote
20
Gjergji Kote
Midfielder
Tedi Cara
22
Tedi Cara
Forward
Arinaldo Rrapaj
99
Arinaldo Rrapaj
Midfielder
Luis Bircaj
47
Luis Bircaj
Forward
Adnard Mehmeti
7
Adnard Mehmeti
Midfielder
Leart Zekolli
6
Leart Zekolli
Defender
Skander Tahri
40
Skander Tahri
Goalkeeper
Paulo Buxhelaj
25
Paulo Buxhelaj
Defender
Valentino Murataj
21
Valentino Murataj
Midfielder
Andi Janjeva
4
Andi Janjeva
Defender
Andi Hadroj
44
Andi Hadroj
Defender
Eljon Sota
28
Eljon Sota
Defender
Pano Qirko
60
Pano Qirko
Goalkeeper
Christian Mba
90
Christian Mba
Forward

Sponsors