Prononcimi i kapitenit Valentino Murataj në konferencën për shtyp në prag të finales ndaj Egnatias

Pika e fortë dhe e dobët e Egnatias –   Murataj: Është një skuadër e fortë e shembullore, por nga 4 përballjet në kampionat ne kemi humbur vetëm 1. Kemi...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të finales ndaj Egnatias

Nesër akti i fundit –   O.Shehi:Është ndeshje e fundit dhe më e rëndësishma, pasi vendos skuadrën kampione. Është një finale që vë përballë dy ekipet më të forta dhe...

FINAL 4, PARTIZANI – SKENDERBEU 1 – 0 Kampionët sigurojnë biletën për në finale

Partizani ka siguruar finale e madhe të titullit falë një paraqitje fantastike në përballjen gjysmëfinale ndaj Skënderbeut. Kampionët kanë poshtur korçarët 1 – 0 në një 90 minutësh i cili...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit gjysmëfinal të Final 4 ndaj Skënderbeut

Gjendja ekipit një ditë përpara takimit ndaj Skënderbeut –  O.Shehi: Pas 36 javëve jemi munduar që të rifreksonim pak skuadrën me disa minuta më pak në ndeshjen e fundit. Gjatë...

SHORTI “FINAL 4” PARTIZANI – SKENDERBEU GJYSEMFINALE

Skënderbeu do të jetë edhe kundërshtari ynë në gjysëmfinalen e “Final 4” Shorti i hedhur në ambientet e stadiumit Air Albania ka zbuluar edhe çiftet gjysëmfinaliste në fazën finale të...

“Abissnet Superiore” Java 36, PARTIZANI – ERZENI 4 – 0 Kampionët e mbyllin kampionatin në vendin e dytë

Kampionët në fuqi falë suksesit 4 – 0 ndaj Erzenit sigurojnë vendin e dytë në klasifikim. Të kuqtë e mbyllin në kutoë të barabartë pikësh 63 së bashku me Egnatian....

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Erzenit

Përballja ndaj Erzenit –  O.Shehi: Fitoret janë fitore dhe sigurisht na ndihmojnë për moralin, aq më tepër kur janë në vazhdimësi. Kemi marrë maksimumin, jemi ngjitur në vend të dytë...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Kukësit

Gjendja e skuadrës në prag të përballjes me Kukësin –  O.Shehi: Vazhdojmë të jemi edhe nesër pa Taipin dhe Carën sepse do të marrin kohën e vet për tu rikuperuar,...

“Abissnet Superiore” Java 34, PARTIZANI – SKENDERBEU 1 – 0 Kampionët sigurojnë një vend në “Final 4”

Kampionët në fuqi sigurojnë një vend në “Final 4” falë suksesit 1 – 0 të arritur ndaj Skënderbeut në takimin e vlefshëm për javën e 34 të kampionatit. Sfidës në...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Skënderbeut

Përballja me Skënderbeun –     O.Shehi: Tani hyjmë te ndeshjet e vështira ,pasi edhe ju e përmendët që luajmë ndaj një kundërshtari që synon vendin e katërt. Eshtë një përballje...
123››
Page 1 of 10