⚽ 𝗔𝗞𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜𝗔 𝗘 𝗙𝗨𝗧𝗕𝗢𝗟𝗟𝗜𝗧 𝗣𝗔𝗥𝗧𝗜𝗭𝗔𝗡𝗜 𝗡𝗜𝗦 𝗣𝗥𝗢𝗖̧𝗘𝗦𝗜𝗡 𝗘 𝗦𝗘𝗟𝗘𝗞𝗦𝗜𝗢𝗡𝗜𝗠𝗘𝗩𝗘 𝗣𝗘̈𝗥 𝗦𝗘𝗭𝗢𝗡𝗜𝗡 𝗘 𝗥𝗜  2024/25

Akademia e Futbollit Partizani hap dyert për të mirpritur lojtarët e ditëlindjeve 2006 deri 2012. Të gjithë të interesuarit të cilët dëshirojnë të bëhen pjesë e familjes së kuqe për...

PARTIZANI U-15 është fituese i trofeut MATI SPORT për këtë grupmoshë 🏆

🔴 PARTIZANI U-15 është fituese i trofeut MATI SPORT për këtë grupmoshë . 🔴U-15 Partizani – Prishtina 3:1 🔴U-15 Partizani – Albanët 4:0 🔴U-15 Partizani – Dinamo 2:0 🔴U-15 Partizani...

U-15 / PARTIZANI –TEUTA 2 – 1 Të kuqtë rikthehen te fitoret

Ekipi U-15 i është rikthyer fitoreve. Pas humbjes dramatike javën e kaluar në derbin ndaj Tiranës , të kuqtë kanë rregjistruar një sukses në shifrat përballë Teutës. Sfida e luajtur...

REZULTATET E EKIPEVE U-15 dhe U-13

Ekipi U 15 ka pësuar një humbje dramatike 1 – 2 në derbin ndaj Tiranës luajtur në stadiumin Arena e Demave. 45 minutat e para do të mbylleshin me avantazhin ...

REZULTATET E EKIPEVE U-16 dhe U-15

Rezultate pozitive në trasfertë kanë rregjistruar ekipet tona  U-16 dhe U-15  16 vjeçarët e kuq janë rikthyer bindëshëm fitoreve në trasfertë pas humbjes javën e kaluar nga Shënkollit. Skuadra e...

U-15 Partizani tregon forcën në prag të Playoff-it

U-15 Partizani tregon forcën në prag të Playoff-it Partizani – Shënkolli 7:0 ⚽⚽⚽ Himallari ⚽ Vata ⚽ Hitaj ⚽Zhega ⚽Çollaku   Partizani i 15 vjeçarëve e mbylli fazën e dytë...

U-15 / Partizani – Akademia 5:1 | Java 8

U-15 / Partizani – Akademia 5:1 | Java 8