New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

 𝐒𝐄𝐙𝐎𝐍𝐈 𝟐𝟎𝟐𝟒 – 𝟐𝟎𝟐𝟓  𝐊𝐀𝐋𝐄𝐍𝐃𝐀𝐑𝐈 𝐈 𝐊𝐀𝐓𝐄𝐆𝐎𝐑𝐈𝐒𝐄̈ 𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑𝐈𝐎𝐑𝐄

Eshtë hedhur shorti i kalendarit të Kategorisë Superiore. E nisim sezonin e ri me dy ndeshje në shtëpi, teksa do të përballemi me Vllazninë dhe Skënderbeun. Derbi i kryeqytetit Partizani...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit të kthimit ndaj Marsaxlokk

Si e pret Partizani ndeshjen e kthimit ndaj Marsaxlokk – O.Shehi: Luajmë takimin e dytë ndaj kundërshtarit maltez Marsaxlokk. Vijmë pas barazimit 1- 1 në Elbasan Arena. Duke patur parasysh...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Marsaxlokk

Sa i keni studiuar kundështarët maltezë – O.Shehi: Është ndeshja jonë e parë, nisim sezonin e ri me Kupat e Europës dhe kemi përballë ekipin maltez. Ndeshja sigurisht që ka...

𝐉𝐎𝐌𝐀” 𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐎𝐑 𝐈 𝐑𝐈 𝐓𝐄𝐊𝐍𝐈𝐊 𝐈 𝐅𝐊 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐙𝐀𝐍𝐈!

Kompania e njohur e veshjeve sportive “JOMA” do të jetë zyrtarisht sponsori i ri teknik i Partizanit, për sezonin 2024-2025. Duke filluar nga përballjet e Europa Conference League ndaj Marsaxlokk...

Partizani njofton arritjen e marrëveshjes për afrimin e futbollistit Joseph Ndongo Mintongo

Partizani njofton arritjen e marrëveshjes për afrimin e futbollistit Joseph Ndongo Mintongo. Mesfushori 19 vjeçar huazohet nga klubi kamerunas AS Fortuna De Mfou me të drejtën e blerjes nga Partizani....

NJOFTIM PËR ÇMIMET E BILETAVE

𝐔𝐄𝐅𝐀 𝐄𝐔𝐑𝐎𝐏𝐀 𝐂𝐎𝐍𝐅𝐄𝐑𝐄𝐍𝐂𝐄 𝐋𝐄𝐀𝐆𝐔𝐄 | 𝐓𝐔𝐑𝐈 𝐈 NJOFTIM PËR ÇMIMET E BILETAVE FK PARTIZANI MARSAXLOKK FC E ENJTE 11 KORRIK ORA 20:00 “ELBASAN ARENA” Ju njoftojmë se për këtë takim...

𝐙𝐘𝐑𝐓𝐀𝐑𝐄 𝐀𝐆𝐈𝐌 𝐙𝐄𝐊𝐀 𝐕𝐈𝐒𝐇𝐄𝐓 𝐈 𝐊𝐔𝐐 ✍️

Partizani me kënaqësi njofton se ka arritur marrëveshjen për afrimin e futbollistit Agim Zeka. Sulmuesi nga Prishtina i bashkohet të kuqve pas një sezoni pozitiv te Erzeni, skuadër me të...

🤝𝐌𝐈𝐐𝐄̈𝐒𝐎𝐑𝐄 ➡𝐅𝐊 𝐏𝐚𝐫𝐭𝐢𝐳𝐚𝐧𝐢 𝟎 – 𝟎 𝐊𝐅 𝐋𝐥𝐚𝐩𝐢

🤝𝐌𝐈𝐐𝐄̈𝐒𝐎𝐑𝐄 ➡𝐅𝐊 𝐏𝐚𝐫𝐭𝐢𝐳𝐚𝐧𝐢 𝟎 – 𝟎 𝐊𝐅 𝐋𝐥𝐚𝐩𝐢 Eshtë mbyllur në barazim pa gola ndeshja miqësore e luajtur sot në Pogradec. Për të kuqtë ky ishte testi dytë në kuadër...

🤝 𝐙𝐘𝐑𝐓𝐀𝐑𝐄 🆕️ 𝐌𝐈𝐑𝐄̈𝐒𝐄𝐕𝐉𝐄𝐍 𝐑𝐎𝐃𝐑𝐈𝐆𝐎 𝐏𝐈𝐋𝐎𝐓𝐎

FK Partizani me kënaqësi zyrtarizon afrimin e Rodrigo Piloto. Klubi ka arritur akordin me qendër sulmuesin, i cili së fundmi ishte pjesë e Atletik klub d’Eskaldes të Andorrës skuadër me...

🤝 𝐙𝐘𝐑𝐓𝐀𝐑𝐄 𝐕𝐀𝐍𝐆𝐉𝐄𝐋 𝐙𝐆𝐔𝐑𝐎 𝐕𝐈𝐒𝐇𝐄𝐓 𝐈 𝐊𝐔𝐐

FK Partizani njofton arritjen e marrëveshjes me Vangjel Zguron. Mbrojtësi i majtë bashkohet me të kuqtë pas eksperiencës pozitive në Maqedoninë e Veriut ku fitoj titullin kampion me Strugën. Zguro...
123››
Page 1 of 17

EKIPI

Alban Hoxha
12
Alban Hoxha
Goalkeeper
Gjelbrim Taipi
27
Gjelbrim Taipi
Forward
David Atanaskoski
3
David Atanaskoski
Defender
Maguette Gueye
14
Maguette Gueye
Midfielder
Marcelino Preka
23
Marcelino Preka
Defender
Altin Bytyci
5
Altin Bytyci
Defender
Archange Bintsouka
24
Archange Bintsouka
Forward
Albers Keko
10
Albers Keko
Forward
Gjergji Kote
20
Gjergji Kote
Midfielder
Tedi Cara
22
Tedi Cara
Forward
Arinaldo Rrapaj
99
Arinaldo Rrapaj
Midfielder
Luis Bircaj
47
Luis Bircaj
Forward
Adnard Mehmeti
7
Adnard Mehmeti
Midfielder
Leart Zekolli
6
Leart Zekolli
Defender
Skander Tahri
40
Skander Tahri
Goalkeeper
Paulo Buxhelaj
25
Paulo Buxhelaj
Defender
Valentino Murataj
21
Valentino Murataj
Midfielder
Andi Janjeva
4
Andi Janjeva
Defender
Andi Hadroj
44
Andi Hadroj
Defender
Eljon Sota
28
Eljon Sota
Defender
Pano Qirko
60
Pano Qirko
Goalkeeper
Christian Mba
90
Christian Mba
Forward

Sponsors