New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

PARTIZANI U-17🏆𝐔𝐑𝐈𝐌𝐄 𝐊𝐀𝐌𝐏𝐈𝐎𝐍𝐀

🏆𝐔𝐑𝐈𝐌𝐄 𝐊𝐀𝐌𝐏𝐈𝐎𝐍𝐀 🤩 Ekipi Partizanit U-17 është Kampion i Shqipërisë 🇦🇱 për sezonin 2023-2024 #PërjetMeTyPartizan🔴    

Prononcimi i kapitenit Valentino Murataj në konferencën për shtyp në prag të finales ndaj Egnatias

Pika e fortë dhe e dobët e Egnatias –   Murataj: Është një skuadër e fortë e shembullore, por nga 4 përballjet në kampionat ne kemi humbur vetëm 1. Kemi...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të finales ndaj Egnatias

Nesër akti i fundit –   O.Shehi:Është ndeshje e fundit dhe më e rëndësishma, pasi vendos skuadrën kampione. Është një finale që vë përballë dy ekipet më të forta dhe...

Femra | Partizani i sezonit 2023-2024 vendos rekorde historike

Nga viti 2020 kur Partizani debutoj për herë të parë me skuadrën në kampionatin e femrave  nuk ishin parë të tilla rekorde të vendosura brenda një sezoni futbollistik. Vajzat e...

Femra | FINALE KUPA E SHQIPERISE Partizani – Apolonia 1 – 2

Partizani i femrave është mundur në finalen e kupës së Shqipërisë 1 – 2 ndaj Apolonisë. Edicioni i 15 i Kupës së Shqipërisë do të shënonte edhe pjesmarrjen e parë...

U-19 / PARTIZANI – BYLIS 0 – 0

Eshtë mbyllur në barazim pa gola takimi i javës 26 mes Partizanit dhe Bylis. Një sfidë e luftuar në të gjitha hapësirat e fushës me skuadrën tonë më kërkuese dhe...

U-21 / PARTIZANI – KORABI 5 – 2 Të kuqtë e mbyllin sezonin në vendin e dytë

  U-21 / PARTIZANI – KORABI 5 – 2     Të kuqtë e mbyllin sezonin në vendin e dytë  Ekipi ynë U-21 e mbyll sezonin futbollistik 2023-24 si nënkampion. Në ndeshjen...

FINAL 4, PARTIZANI – SKENDERBEU 1 – 0 Kampionët sigurojnë biletën për në finale

Partizani ka siguruar finale e madhe të titullit falë një paraqitje fantastike në përballjen gjysmëfinale ndaj Skënderbeut. Kampionët kanë poshtur korçarët 1 – 0 në një 90 minutësh i cili...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit gjysmëfinal të Final 4 ndaj Skënderbeut

Gjendja ekipit një ditë përpara takimit ndaj Skënderbeut –  O.Shehi: Pas 36 javëve jemi munduar që të rifreksonim pak skuadrën me disa minuta më pak në ndeshjen e fundit. Gjatë...

FEMRA PARTIZANI – TIRANA 2 – 1 Vajzat e kuqe e mbyllin “Final 4” në vendin e tretë

Partizani i femrave ka triumfuar në finalen e vogël të “Final 4”. Në përballjen e luajtur për vendin e 3 dhe të 4 skuadra jonë ka mposhtur në derbi rivalet...
123››
Page 1 of 15

EKIPI

Alban Hoxha
12
Alban Hoxha
Goalkeeper
Gjelbrim Taipi
27
Gjelbrim Taipi
Forward
David Atanaskoski
3
David Atanaskoski
Defender
Maguette Gueye
14
Maguette Gueye
Midfielder
Marcelino Preka
23
Marcelino Preka
Defender
Altin Bytyci
5
Altin Bytyci
Defender
Archange Bintsouka
24
Archange Bintsouka
Forward
Albers Keko
10
Albers Keko
Forward
Gjergji Kote
20
Gjergji Kote
Midfielder
Tedi Cara
22
Tedi Cara
Forward
Arinaldo Rrapaj
99
Arinaldo Rrapaj
Midfielder
Luis Bircaj
47
Luis Bircaj
Forward
Adnard Mehmeti
7
Adnard Mehmeti
Midfielder
Leart Zekolli
6
Leart Zekolli
Defender
Skander Tahri
40
Skander Tahri
Goalkeeper
Paulo Buxhelaj
25
Paulo Buxhelaj
Defender
Valentino Murataj
21
Valentino Murataj
Midfielder
Andi Janjeva
4
Andi Janjeva
Defender
Andi Hadroj
44
Andi Hadroj
Defender
Eljon Sota
28
Eljon Sota
Defender
Pano Qirko
60
Pano Qirko
Goalkeeper
Christian Mba
90
Christian Mba
Forward

Sponsors