PARTIZANI i frikshëm, 9 gola dhe 6 pike !

U zhvillua sot java e 16 e kategoris superiore për grupmoshat U-17 dhe U-19 . Ishin të besuarit e Reinaldo Kalarit qe u angazhuan të parët , ku përball ishte...

Moshat : Partizani dhe Ferizaj dhurojnë spektakël në dy takimet vëllazërore në Arenën e Demave .

Moshat : Partizani dhe Ferizaj dhurojnë spektakël në dy takimet vëllazërore në Arenën e Demave . Klubi Partizani pati kënaqësinë të mirëpriste ditën e sotme dy skuadrat e Akademisë Ferizaj...

PARTIZANI 1 – 0 TIRANA | U-17

𝐊𝐑𝐄𝐍𝐀𝐑𝐈𝐀 𝐊𝐔𝐐𝐄 🤩 ⚽PARTIZANI 1 – 0 TIRANA | U-17 #PërjetMeTyPartizan

KUPA E SHQIPËRISË U-17 & U-19 | GJYSËMFINALE

𝐊𝐮𝐩𝐚 𝐞 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩ë𝐫𝐢𝐬ë 𝐔-𝟏𝟕 & 𝐔-𝟏𝟗 🇦🇱 𝐆𝐣𝐲𝐬ë𝐦𝐟𝐢𝐧𝐚𝐥𝐞 🏆 Dy skuadrat e Akademisë Partizani U-17 dhe U-19 janë njohur sot me kundërshtarët e rradhës për Gjysëmfinalen e Kupës së Shqipërisë...

U-17 | Kupa e Shqipërisë raundi 1/8

Kupa e Shqipërisë raundi 1/8 Partizani U-17 vs Apolonia U-17 4:0 Partizani kalon në turin e 1/4 të Kupës së Shqipërisë 🏆 Skuadra e Fatjon Muhametit e nisi mbarë këtë...

Moshat U-17 : Drejt Korçës për të ruajtur kreun

Skuadra e Fatjon Muhametit udhëton ditën e sotme drejt qytetit verilindor . Sfida e javës 11 mes Skëndërbeut dhe Partizanit pritet të jetë ndeshja më e zjarrtë e kësaj fundjave...

Java 10 | Partizani – Teuta 4:1 | Abissnet Superiore U-17

Java 10 | Partizani – Teuta 4:1 Rrenga ⚽⚽ Hysalliu ⚽ Misja ⚽ Një nga skuadrat më të mira të akademis Partizani tregoj edhe njëherë se nuk është rastësisht në krye...