PARTIZANI U-17🏆𝐔𝐑𝐈𝐌𝐄 𝐊𝐀𝐌𝐏𝐈𝐎𝐍𝐀

🏆𝐔𝐑𝐈𝐌𝐄 𝐊𝐀𝐌𝐏𝐈𝐎𝐍𝐀 🤩 Ekipi Partizanit U-17 është Kampion i Shqipërisë 🇦🇱 për sezonin 2023-2024 #PërjetMeTyPartizan🔴    

U-17 / TIRANA – PARTIZANI 2 – 3 Kampionët e saposhpallur tjetër fitore në derbi

  Edhe njëherë skuadra tashmë kampione e shqipërisë e Fatjon Muhametit tregon karakter dhe shpirt gare duke mposhtur rivalët e kryeqytetit Tiranën dhe duke respektuar kampionatin deri në fund. Derbi...

U-17 / VLLAZNIA – PARTIZANI 0 – 3 Të kuqtë sigurojnë matematikisht titullin kampion

Partizani shpallet zyrtarisht kampion për grupmoshën U-17 për sezonin 2023-2024 të superiores. Skuadra e drejtuar nga trajneri Fatjon Muhametit ia dolën të shkurorëzojnë Vllazninë pikërisht në përballjen e luajtur mes...

U-17 / PARTIZANI – TEUTA 2 – 0 Të kuqtë drejt titullit kampion

17 vjecarët e kuq një hap larg titullit kampion. Skuadra e drejtuar nga trajneri Fatjon Muhametit vazhdon të mos njoh rivalë duke mos u ndalur edhe në javën e 23....

U-17 / SKENDERBEU – PARTIZANI 0 – 2 Të kuqtë një hap larg titullit kampion

U-17 / SKENDERBEU – PARTIZANI  0 – 2  Të kuqtë një hap larg titullit kampion   17 vjecarët e kuq thuajse kanë prekur titullin kampion. Skuadra e drejtuar nga trajneri...

U-17 Partizani pa frena , derbi i kryeqytetit skuqet sërish !

Partizani i Fatjon Muhametit nuk ndalet në misionin e nisur . Arena e Demave priti për të dytën herë në këtë sezon derbin mes Partizanit dhe Tiranës . Skuarda jonë...

U-17 TEUTA – PARTIZANI 1 – 3 17 vjeçarët e kuq me hap kampioni

U-17 TEUTA – PARTIZANI 1 – 3 17 vjeçarët e kuq me hap kampioni Një sezon mbreslënës është duke zhvilluar edhe ekipi ynë U-17. 17 vjecarët e kuq, të cilët...

Partizani me marrshin e trete drejt Playoff !

Skuadrat e grupmoshave U17 & U19 mbyllën me sukses fazën e dytë të kampionatit, duke mposhtur grupmoshat e Laçit me rezultatet e mëposhtme. U-17 Partizani – Laçi 7:0 U-19 Partizani...

PARTIZANI i frikshëm, 9 gola dhe 6 pike !

U zhvillua sot java e 16 e kategoris superiore për grupmoshat U-17 dhe U-19 . Ishin të besuarit e Reinaldo Kalarit qe u angazhuan të parët , ku përball ishte...

Moshat : Partizani dhe Ferizaj dhurojnë spektakël në dy takimet vëllazërore në Arenën e Demave .

Moshat : Partizani dhe Ferizaj dhurojnë spektakël në dy takimet vëllazërore në Arenën e Demave . Klubi Partizani pati kënaqësinë të mirëpriste ditën e sotme dy skuadrat e Akademisë Ferizaj...
12››
Page 1 of 2