U-19 / PARTIZANI – BYLIS 0 – 0

Eshtë mbyllur në barazim pa gola takimi i javës 26 mes Partizanit dhe Bylis. Një sfidë e luftuar në të gjitha hapësirat e fushës me skuadrën tonë më kërkuese dhe...

U-19 / PARTIZANI – SKENDERBEU 4 – 0 Të kuqtë tjetër fitore me goleadë në “Play Off”

19 vjeçarët ka arritur të sigurojnë një tjetër fitore të pastër në fazën “play off”. Pritej një sfidë e zjarrtë nga të dyja skuadrat por në fushë ishte vetëm ekipi...

U-19 / VLLAZNIA – PARTIZANI 3 – 4 Të kuqtë fitore karakteri në “Play Off”

19 vjeçarët ka arritur të sigurojnë një tjetër fitore të rëndësishme në fazën play off Të besuarit e trajnerit Renaldo Kalari kanë koleksionuar 3 pikët e radhës në transfertë duke...

U-19 | Të kuqtë koleksionojnë 3 pikët e radhës në “Play Off”

U-19 / PARTIZANI – DINAMO CITY 3 – 0 Të kuqtë koleksionojnë 3 pikët e radhës në “Play Off” Edhe 19 vjeçarët ka arritur të sigurojnë një fitore të pastër 3 – 0...

U-19 PARTIZANI – VLLAZNIA 5 – 0 Të kuqtë sigurojnë 3 pikët e para në “Play-Off”

U-19 PARTIZANI – VLLAZNIA 5 – 0 Të kuqtë sigurojnë 3 pikët e para në “Play-Off”   Partizani U19 e ka nisur në mënyrën më pozitive fazën e tretë të...

PARTIZANI i frikshëm, 9 gola dhe 6 pike !

U zhvillua sot java e 16 e kategoris superiore për grupmoshat U-17 dhe U-19 . Ishin të besuarit e Reinaldo Kalarit qe u angazhuan të parët , ku përball ishte...

Moshat : Partizani dhe Ferizaj dhurojnë spektakël në dy takimet vëllazërore në Arenën e Demave .

Moshat : Partizani dhe Ferizaj dhurojnë spektakël në dy takimet vëllazërore në Arenën e Demave . Klubi Partizani pati kënaqësinë të mirëpriste ditën e sotme dy skuadrat e Akademisë Ferizaj...

PARTIZANI 4 – 1 TIRANA | U-19

𝐀𝐍𝐎𝐓𝐇𝐄𝐑 𝐕𝐈𝐂𝐓𝐎𝐑𝐘 𝐈𝐍 𝐓𝐇𝐄 𝐃𝐄𝐑𝐁𝐘 🤩 ⚽PARTIZANI 4 – 1 TIRANA | U-19 #PërjetMeTyPartizan

U-19 | JEMI NË FINALE 🏆

Partizani i Reinaldo Kalarit prek finalen e Kupës së Shqipërisë . U zhvillua sot në Qendren Kombëtare Sportive Kamëz takimi i gjysëmfinales së Kupës Shqipërisë mes Skënderbeut dhe Partizanit ....

KUPA E SHQIPËRISË U-17 & U-19 | GJYSËMFINALE

𝐊𝐮𝐩𝐚 𝐞 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩ë𝐫𝐢𝐬ë 𝐔-𝟏𝟕 & 𝐔-𝟏𝟗 🇦🇱 𝐆𝐣𝐲𝐬ë𝐦𝐟𝐢𝐧𝐚𝐥𝐞 🏆 Dy skuadrat e Akademisë Partizani U-17 dhe U-19 janë njohur sot me kundërshtarët e rradhës për Gjysëmfinalen e Kupës së Shqipërisë...
12››
Page 1 of 2