⚽ 𝗔𝗞𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜𝗔 𝗘 𝗙𝗨𝗧𝗕𝗢𝗟𝗟𝗜𝗧 𝗣𝗔𝗥𝗧𝗜𝗭𝗔𝗡𝗜 𝗡𝗜𝗦 𝗣𝗥𝗢𝗖̧𝗘𝗦𝗜𝗡 𝗘 𝗦𝗘𝗟𝗘𝗞𝗦𝗜𝗢𝗡𝗜𝗠𝗘𝗩𝗘 𝗣𝗘̈𝗥 𝗦𝗘𝗭𝗢𝗡𝗜𝗡 𝗘 𝗥𝗜  2024/25

Akademia e Futbollit Partizani hap dyert për të mirpritur lojtarët e ditëlindjeve 2006 deri 2012. Të gjithë të interesuarit të cilët dëshirojnë të bëhen pjesë e familjes së kuqe për...

U-13 / PARTIZANI – DINAMO 1 – 0 Të kuqtë koleksionojnë një tjetër fitore në shtëpi

Ndërkohë ekipi U-13 në përballjen e javës së 26 ka mposhtur në shtëpi me rezultatin minimal  1 – 0 Dinamo City. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Arena Demave” ka rezultuar...

REZULTATET E EKIPEVE U-15 dhe U-13

Ekipi U 15 ka pësuar një humbje dramatike 1 – 2 në derbin ndaj Tiranës luajtur në stadiumin Arena e Demave. 45 minutat e para do të mbylleshin me avantazhin ...

U-13 | Internacional – Partizani 2-6

Ka startuar sot faza e dytë e Kategorisë Superiore për moshat deri në 13 vjeç . Partizani bëri detyrat duke fituar lehtësishtë ndaj skuadrë së Internacionalit me rezultatin 2-6 ....

Moshat U -13 : Partizani ndalet në shtëpi

Partizani ndalet në shtëpi në Derbin e kryeqytetit ndaj rivalëve të Tiranës . Skuadra jonë e nisi takimin keq duke pësuar dy gola të shpejtë . Në pjesën e dytë...