⚽ 𝗔𝗞𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜𝗔 𝗘 𝗙𝗨𝗧𝗕𝗢𝗟𝗟𝗜𝗧 𝗣𝗔𝗥𝗧𝗜𝗭𝗔𝗡𝗜 𝗡𝗜𝗦 𝗣𝗥𝗢𝗖̧𝗘𝗦𝗜𝗡 𝗘 𝗦𝗘𝗟𝗘𝗞𝗦𝗜𝗢𝗡𝗜𝗠𝗘𝗩𝗘 𝗣𝗘̈𝗥 𝗦𝗘𝗭𝗢𝗡𝗜𝗡 𝗘 𝗥𝗜  2024/25

Akademia e Futbollit Partizani hap dyert për të mirpritur lojtarët e ditëlindjeve 2006 deri 2012. Të gjithë të interesuarit të cilët dëshirojnë të bëhen pjesë e familjes së kuqe për...

U-16 / PARTIZANI – APOLONIA 3 – 0 Të kuqtë mbeten në luftë për titullin

Një fitore të pastër ka rregjistruar edhe ekipi U-16. Në sfidën e luajtur në Arenën e Demave të kuqtë kanë mposhtur 3 – 0 Apoloninë në javën e 20 të...

REZULTATET E EKIPEVE U-16 dhe U-15

Rezultate pozitive në trasfertë kanë rregjistruar ekipet tona  U-16 dhe U-15  16 vjeçarët e kuq janë rikthyer bindëshëm fitoreve në trasfertë pas humbjes javën e kaluar nga Shënkollit. Skuadra e...

U-16 Paqe në Derbin e Kryeqytetit

Ka nisur faza e tretë e Playoff-it për grupmoshën e 16 vjeçarëve. Shorti rezervoi derbin e kryeqytetit, Partizani dhe Tirana u përballën në stadiumin Arena e Demave. Derbi dhuroi 4...

U-16 Partizani mposht kryesuesit dhe i afrohet kreut

U-16 Partizani mposht kryesuesit dhe i afrohet kreut Partizani – Shënkolli 1:0 ⚽ Zekaj Skuadra e Aldo Duros arriti një fitore të rëndësishme ndaj rivalëve të Shënkollit. Një takim emocionues...

U-16 / Partizani – Akademia 6:0 | Java 8

U-16 / Partizani – Akademia 6:0 | Java 8