Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Kukësit

O.Shehi: Është e vërtetë që skemi marrë ato rezultate që donim, përsa i përket mungesave nuk dua ti përmend fare sepse s’dua ti përmend si alibi. Sigurisht mungesat janë prezente...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit të turit çerekfinal të Kupës ndaj Kukësit

Sa ka ndikuar fitorja në derbi – O.Shehi: Derbi ka kaluar para pak ditësh, ka shumë rëndësi për ne, opinionin dhe ambientin këtu brenda kur kalohet me sukses. I gjithë...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Tiranës

Egnatia skuadra për tu mundur në kampionat –   Përballja me Tiranën – O.Shehi: Nuk mendoj se është sfidë e imja personale. Mendoj se është sfidë mes dy klubeve që kanë...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Egnatias

Egnatia skuadra për tu mundur në kampionat –   O.Shehi: Unë mendoj që çdo skuadër është për tu mundur sidomos kundërshtari i radhës, pasi të gjitha kanë objektiva dhe kërkojnë të...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Vllaznisë

Si e prisni ndeshjen ndaj Vllaznisë –   O.Shehi: Eshtë një ndeshje në vazhdën e rrjedhës së kampionatit, edhe pse luajmë përballë kundërshtarit direkt unë mendoj se është një ndeshje e...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Laçit

Si e prisni ndeshjen ndaj Laçit –   O.Shehi: Nuk mendoj që ka kundërshtar të lehtë. Të gjithë kundërshtarët kanë vështirësinë e tyre, të gjithë kërkojnë të marrim maksimumin e pikëve....

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Teutës

Të shtunën nis zyrtarisht aventura juaj si trajner i Partizanit. Cilat janë pritshmëritë tuaja –   O.Shehi: Prej 5 vitesh ushtroj profesionin si trajner , profesion që ka edhe këto lëvizje....

Konferenca e sotme për shtyp trajnerit Orges Shehi

Abilaliaj: Ju faleminderit për prezencën tuaj sot. Jam shumë i lumtur që kemi arritur në këtë moment. Siç e dini ishte një proçes po themi i vështirë dhe i gjatë...

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të takimit ndaj Erzenit

Zyrtarizimi i Orges Shehit – Abilaliaj: Siç dhe ju e dini vazhdojmë t’i qëndrojmë planit që kemi bërë në nisjen e këtij projekti ka që në verë. Ditët në vijim...

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të superkupës ndaj Egnatias

Trofeu i supërkupës –   Abilaliaj: Mbi të gjitha është një trofe , është shumë i rëndësishëm për klubin, për ambjentin dhe për më shumë është trofeu i parë i...