SUPERIORE FEMRA PARTIZANI – KINOSTUDIO 7 – 0 Tjetër fitore me goleadë për vajza e kuqe

SUPERIORE FEMRA > PARTIZANI – KINOSTUDIO 7 – 0 Tjetër fitore me goleadë për vajza e kuqe     Ekipi ynë i femrave ka marre një fitore të pastër në...

Femra: Partizani dominon dhe fiton derbin e Kryeqytetit “Alla Sara Begallo”!

Partizani fiton Derbin e Kryeqytetit duke mposhtur Tiranën në shtëpinë e saj me rezultatin 1:3. Skuadra jonë ishte e vendosur, kërkuese dhe dominuese gjatë gjithë takimit. Dy golat e Sara...

FEMRA | PARTIZANI 24-0 SKËNDERBEU

Femra : Partizani dhe Sara Begallo si një uragan ndaj Skëndërbeut ! U zhvillua sot takimi i javës së 12-të mes Partizanit dhe Skëndërbeut. Takim vendosi një rekord të ri...

FEMRA | PARTIZANI 2-0 KINOSTUDIO | KUPA E SHQIPËRISË

FEMRA | KUPA E SHQIPËRISË PARTIZANI 2-0 KINOSTUDIO