New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

FEMRA | PARTIZANI 2-0 KINOSTUDIO | KUPA E SHQIPËRISË

FEMRA | KUPA E SHQIPËRISË PARTIZANI 2-0 KINOSTUDIO

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Teutës

Të shtunën nis zyrtarisht aventura juaj si trajner i Partizanit. Cilat janë pritshmëritë tuaja –   O.Shehi: Prej 5 vitesh ushtroj profesionin si trajner , profesion që ka edhe këto lëvizje....

Konferenca e sotme për shtyp trajnerit Orges Shehi

Abilaliaj: Ju faleminderit për prezencën tuaj sot. Jam shumë i lumtur që kemi arritur në këtë moment. Siç e dini ishte një proçes po themi i vështirë dhe i gjatë...

Partizani se bashku me kampionet e Special Olimpics festojne se bashku festat e fundvitit.

Atletët e Special Olympics ishin të ftuarit e veçantë në ndeshjen e fundvitit Partizani – Erzeni. Në intervalin mes dy pjesëve të rinjtë shijuan emocionet që të përcjell fusha e...

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të takimit ndaj Erzenit

Zyrtarizimi i Orges Shehit – Abilaliaj: Siç dhe ju e dini vazhdojmë t’i qëndrojmë planit që kemi bërë në nisjen e këtij projekti ka që në verë. Ditët në vijim...

Moshat U -13 : Partizani ndalet në shtëpi

Partizani ndalet në shtëpi në Derbin e kryeqytetit ndaj rivalëve të Tiranës . Skuadra jonë e nisi takimin keq duke pësuar dy gola të shpejtë . Në pjesën e dytë...

Moshat U-17 : Drejt Korçës për të ruajtur kreun

Skuadra e Fatjon Muhametit udhëton ditën e sotme drejt qytetit verilindor . Sfida e javës 11 mes Skëndërbeut dhe Partizanit pritet të jetë ndeshja më e zjarrtë e kësaj fundjave...

Moshat U-19 : Kampionët e dimrit udhëtojnë drejt Korçës për ta mbyllur me fitore

Skuadra e Partizani U-19 është shpallur zyrtarisht kampion dimri dhe do synonjë fitoren 4 rradhas në kampionat . Në 10 javë kampionat skuadra jonë ka grumbulluar 23 pikë me 7...

Konferenca për shtyp e trajnerit Arbër Abilaliaj në prag të superkupës ndaj Egnatias

Trofeu i supërkupës –   Abilaliaj: Mbi të gjitha është një trofe , është shumë i rëndësishëm për klubin, për ambjentin dhe për më shumë është trofeu i parë i...

Java 10 | Partizani – Teuta 1:0 | Abissnet Superiore U-19

Partizani U-19 dhe U-17 bëjnë detyrat e shtëpisë .   Abissnet Superiore U-19 Java 10 | Partizani – Teuta 1:0 Malaj ⚽ Skuadra e drejtuar nga Renaldo Kalari vazhdon kryesimin duke...

EKIPI

Alban Hoxha
12
Alban Hoxha
Goalkeeper
Gjelbrim Taipi
27
Gjelbrim Taipi
Forward
David Atanaskoski
3
David Atanaskoski
Defender
Maguette Gueye
14
Maguette Gueye
Midfielder
Marcelino Preka
23
Marcelino Preka
Defender
Altin Bytyci
5
Altin Bytyci
Defender
Archange Bintsouka
24
Archange Bintsouka
Forward
Albers Keko
10
Albers Keko
Forward
Gjergji Kote
20
Gjergji Kote
Midfielder
Tedi Cara
22
Tedi Cara
Forward
Arinaldo Rrapaj
99
Arinaldo Rrapaj
Midfielder
Luis Bircaj
47
Luis Bircaj
Forward
Adnard Mehmeti
7
Adnard Mehmeti
Midfielder
Leart Zekolli
6
Leart Zekolli
Defender
Skander Tahri
40
Skander Tahri
Goalkeeper
Paulo Buxhelaj
25
Paulo Buxhelaj
Defender
Valentino Murataj
21
Valentino Murataj
Midfielder
Andi Janjeva
4
Andi Janjeva
Defender
Andi Hadroj
44
Andi Hadroj
Defender
Eljon Sota
28
Eljon Sota
Defender
Pano Qirko
60
Pano Qirko
Goalkeeper
Christian Mba
90
Christian Mba
Forward

Sponsors