Partizani Bluze Loje – Uniforma e dyte 23/24

 45,00

€ 

Description

Prezantojmë me krenari uniformën e dytë të ekipit të futbollit Partizani, një ikonë e stilit dhe elegancës në fushën e lojës. E realizuar në një ngjyrë të bardhë të pastër, kjo bluzë kombinon thjeshtësi dhe finesë. Me logon karakteristike të ekipit të Partizanit të shfaqur krenarisht në pjesën e përparme, kjo uniformë sjell një ndjenjë unike të përkatësisë dhe pasionit për tifozët. Përbërë nga materiale cilësore dhe të qëndrueshme, ajo siguron komfort të lartë gjatë gjithë ndeshjes. Veshja ideale për të treguar mbështetjen tuaj ndaj ekipit, duke u dalluar në çdo rast!

Additional information

Size

XL, S, M, L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Partizani Bluze Loje – Uniforma e dyte 23/24”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.