New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

PARTIZANI 4 – 1 TIRANA | U-19

𝐀𝐍𝐎𝐓𝐇𝐄𝐑 𝐕𝐈𝐂𝐓𝐎𝐑𝐘 𝐈𝐍 𝐓𝐇𝐄 𝐃𝐄𝐑𝐁𝐘 🤩 ⚽PARTIZANI 4 – 1 TIRANA | U-19 #PërjetMeTyPartizan

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Vllaznisë

Si e prisni ndeshjen ndaj Vllaznisë –   O.Shehi: Eshtë një ndeshje në vazhdën e rrjedhës së kampionatit, edhe pse luajmë përballë kundërshtarit direkt unë mendoj se është një ndeshje e...

Kampionët kanë mirpritur sot Znj.Bora Muzhaqi, Ministër Shteti për Rininë dhe Fëmijët.

Shtëpia e kuqe ka patur një vizitor të veçantë ministren Bora Muzhaqi, e cila sot ishte prezente në ambientet e Kompleksit Sportiv Partizani. Muzhaqi e cila u prit nga përfaqësues...

U-19 | JEMI NË FINALE 🏆

Partizani i Reinaldo Kalarit prek finalen e Kupës së Shqipërisë . U zhvillua sot në Qendren Kombëtare Sportive Kamëz takimi i gjysëmfinales së Kupës Shqipërisë mes Skënderbeut dhe Partizanit ....

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Laçit

Si e prisni ndeshjen ndaj Laçit –   O.Shehi: Nuk mendoj që ka kundërshtar të lehtë. Të gjithë kundërshtarët kanë vështirësinë e tyre, të gjithë kërkojnë të marrim maksimumin e pikëve....

U-13 | Internacional – Partizani 2-6

Ka startuar sot faza e dytë e Kategorisë Superiore për moshat deri në 13 vjeç . Partizani bëri detyrat duke fituar lehtësishtë ndaj skuadrë së Internacionalit me rezultatin 2-6 ....

KUPA E SHQIPËRISË U-17 & U-19 | GJYSËMFINALE

𝐊𝐮𝐩𝐚 𝐞 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩ë𝐫𝐢𝐬ë 𝐔-𝟏𝟕 & 𝐔-𝟏𝟗 🇦🇱 𝐆𝐣𝐲𝐬ë𝐦𝐟𝐢𝐧𝐚𝐥𝐞 🏆 Dy skuadrat e Akademisë Partizani U-17 dhe U-19 janë njohur sot me kundërshtarët e rradhës për Gjysëmfinalen e Kupës së Shqipërisë...

U-19 | Partizani kalon në gjysëmfinalen e Kupës së Shqipërisë

Partizani kalon në gjysëmfinalen e Kupës së Shqipërisë U zhvillua sot takimi 1/8 të kupës së Shqipërisë mes Partizanit dhe Apolonisë në Kompleksin Sportiv Kamëz . Skuadra jonë e mbylli...

U-17 | Kupa e Shqipërisë raundi 1/8

Kupa e Shqipërisë raundi 1/8 Partizani U-17 vs Apolonia U-17 4:0 Partizani kalon në turin e 1/4 të Kupës së Shqipërisë 🏆 Skuadra e Fatjon Muhametit e nisi mbarë këtë...

FEMRA | PARTIZANI 2-0 KINOSTUDIO | KUPA E SHQIPËRISË

FEMRA | KUPA E SHQIPËRISË PARTIZANI 2-0 KINOSTUDIO

EKIPI

Alban Hoxha
12
Alban Hoxha
Goalkeeper
Gjelbrim Taipi
27
Gjelbrim Taipi
Forward
David Atanaskoski
3
David Atanaskoski
Defender
Maguette Gueye
14
Maguette Gueye
Midfielder
Marcelino Preka
23
Marcelino Preka
Defender
Altin Bytyci
5
Altin Bytyci
Defender
Archange Bintsouka
24
Archange Bintsouka
Forward
Albers Keko
10
Albers Keko
Forward
Gjergji Kote
20
Gjergji Kote
Midfielder
Tedi Cara
22
Tedi Cara
Forward
Arinaldo Rrapaj
99
Arinaldo Rrapaj
Midfielder
Luis Bircaj
47
Luis Bircaj
Forward
Adnard Mehmeti
7
Adnard Mehmeti
Midfielder
Leart Zekolli
6
Leart Zekolli
Defender
Skander Tahri
40
Skander Tahri
Goalkeeper
Paulo Buxhelaj
25
Paulo Buxhelaj
Defender
Valentino Murataj
21
Valentino Murataj
Midfielder
Andi Janjeva
4
Andi Janjeva
Defender
Andi Hadroj
44
Andi Hadroj
Defender
Eljon Sota
28
Eljon Sota
Defender
Pano Qirko
60
Pano Qirko
Goalkeeper
Christian Mba
90
Christian Mba
Forward

Sponsors