New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
New Arena
Latest News
Mirësevini në Arenën
e Demave
Top Club's Arena is the largest sports venue in the city. Lots of innovative technologies and strict compliance with modern building and construction design standards makes it one of the most advanced venues in the world.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Erzenit

Përballja ndaj Erzenit –  O.Shehi: Fitoret janë fitore dhe sigurisht na ndihmojnë për moralin, aq më tepër kur janë në vazhdimësi. Kemi marrë maksimumin, jemi ngjitur në vend të dytë...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Kukësit

Gjendja e skuadrës në prag të përballjes me Kukësin –  O.Shehi: Vazhdojmë të jemi edhe nesër pa Taipin dhe Carën sepse do të marrin kohën e vet për tu rikuperuar,...

U-13 / PARTIZANI – DINAMO 1 – 0 Të kuqtë koleksionojnë një tjetër fitore në shtëpi

Ndërkohë ekipi U-13 në përballjen e javës së 26 ka mposhtur në shtëpi me rezultatin minimal  1 – 0 Dinamo City. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Arena Demave” ka rezultuar...

U-15 / PARTIZANI –TEUTA 2 – 1 Të kuqtë rikthehen te fitoret

Ekipi U-15 i është rikthyer fitoreve. Pas humbjes dramatike javën e kaluar në derbin ndaj Tiranës , të kuqtë kanë rregjistruar një sukses në shifrat përballë Teutës. Sfida e luajtur...

U-17 / VLLAZNIA – PARTIZANI 0 – 3 Të kuqtë sigurojnë matematikisht titullin kampion

Partizani shpallet zyrtarisht kampion për grupmoshën U-17 për sezonin 2023-2024 të superiores. Skuadra e drejtuar nga trajneri Fatjon Muhametit ia dolën të shkurorëzojnë Vllazninë pikërisht në përballjen e luajtur mes...

“Abissnet Superiore” Java 34, PARTIZANI – SKENDERBEU 1 – 0 Kampionët sigurojnë një vend në “Final 4”

Kampionët në fuqi sigurojnë një vend në “Final 4” falë suksesit 1 – 0 të arritur ndaj Skënderbeut në takimin e vlefshëm për javën e 34 të kampionatit. Sfidës në...

Konferenca për shtyp e trajnerit Orges Shehi në prag të takimit ndaj Skënderbeut

Përballja me Skënderbeun –     O.Shehi: Tani hyjmë te ndeshjet e vështira ,pasi edhe ju e përmendët që luajmë ndaj një kundërshtari që synon vendin e katërt. Eshtë një përballje...

FEMRA PARTIZANI – APOLONIA 0 – 2 Vajzat e kuqe ndalin serinë e fitoreve

Ekipi ynë i femrave ka ndërprerë serinë e fitoreve. Në javën e 18 të kampionatit në takimin e luajtur në stadiumin Arena e Demave vajzat e kuqe janë mposhtur 0...

REZULTATET E EKIPEVE U-15 dhe U-13

Ekipi U 15 ka pësuar një humbje dramatike 1 – 2 në derbin ndaj Tiranës luajtur në stadiumin Arena e Demave. 45 minutat e para do të mbylleshin me avantazhin ...

U-16 / PARTIZANI – APOLONIA 3 – 0 Të kuqtë mbeten në luftë për titullin

Një fitore të pastër ka rregjistruar edhe ekipi U-16. Në sfidën e luajtur në Arenën e Demave të kuqtë kanë mposhtur 3 – 0 Apoloninë në javën e 20 të...

EKIPI

Alban Hoxha
12
Alban Hoxha
Goalkeeper
Gjelbrim Taipi
27
Gjelbrim Taipi
Forward
David Atanaskoski
3
David Atanaskoski
Defender
Maguette Gueye
14
Maguette Gueye
Midfielder
Marcelino Preka
23
Marcelino Preka
Defender
Altin Bytyci
5
Altin Bytyci
Defender
Archange Bintsouka
24
Archange Bintsouka
Forward
Albers Keko
10
Albers Keko
Forward
Gjergji Kote
20
Gjergji Kote
Midfielder
Tedi Cara
22
Tedi Cara
Forward
Arinaldo Rrapaj
99
Arinaldo Rrapaj
Midfielder
Luis Bircaj
47
Luis Bircaj
Forward
Adnard Mehmeti
7
Adnard Mehmeti
Midfielder
Leart Zekolli
6
Leart Zekolli
Defender
Skander Tahri
40
Skander Tahri
Goalkeeper
Paulo Buxhelaj
25
Paulo Buxhelaj
Defender
Valentino Murataj
21
Valentino Murataj
Midfielder
Andi Janjeva
4
Andi Janjeva
Defender
Andi Hadroj
44
Andi Hadroj
Defender
Eljon Sota
28
Eljon Sota
Defender
Pano Qirko
60
Pano Qirko
Goalkeeper
Christian Mba
90
Christian Mba
Forward

Sponsors